Masive gurësh shkëputen nga mali dhe bien mbi autobus…

Aktualitet

Një masiv gurësh ka rrëshqitur në rrugën e Shëngjinit pranë Knallës.

Sipas gazetarit të ABC News Gjergji Figuri, një prej gurëve ka goditur një autobus që transportonte punëtorë, por nuk ka shkaktuar të plagosur. Autobusi është goditur në pjesën fundore duke shkaktuar dëme të konsiderueshme materiale. Mësohet se firma mirëmbajtëse po punon për largimin e gurëve.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?