Opozita kërkon largimin e Xhafës, Ruçi u mbyll fjalën

Politike

Eshtë ndërprerë sërish seanca plenare, dy here brenda pak minutash. Edi Paloka po fliste për largimin e Fatmir Xhafës, por Ruci i kerkon te ulet me argumentin se i ka mbaruar koha.

Opozita proteston dhe bllokon foltoren. Aktualisht fjalimet e deputeteve te PD transmetohen vetem ne facebook.

Ndiqni  fjalimin e Palokes:

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?