VIDEO/ Meta, Lu e Mediu kërcejnë me” BAFTJARIN”

Aktualitet

Mbrëmja e djeshme ka qenë e hareshme për ambasadorin Donald Lu dhe politikanë shqiptarë.

Të mbledhur në një darkë në kuadër të një takimi për fqinjësinë e mirë, presidenti Ilir Meta, Ambasadori Donald Lu, kreu i Republikanëve Fatmir Mediu, e politikanë të tjerë janë bashkuar në një valle me motive shqiptare.

Nën tingujt e këngës ‘Gëzuar Baftjar’, politikanët kanë kërkuar për disa momente duke sjellë edhe një atmosferë të ndezur.

Për më shumë, shikoni videon:

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?