Nga përplasja është plagosur dhe gjakosur kryeredaktori i RD

0

 

Forcat e rendit janë shtyrë nga protestuesit të cilët të revoltuar kanë tentuar të hyjnë në ministrin e Brendshme.

Nga përplasja është plagosur dhe gjakosur kryeredaktori i RD. Këtë lajm e ka bërë të ditur ish-kryeministri Sali Berisha përmes një postimi në Facebook.

“Narkobanditet me uniforme pergjakin protesten e opozites, godasin kryeredaktorin e gazetes Rilindja Demokratike, Bledi Kasmi! Sb”, shkruan ish-kryeministri Sali Berisha në Facebook.

 

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

About The Author