Protesta/ Basha mbledh aleatët në selinë e PD

Lulzim Basha, do të takohet me krerët e partive aleate në orën 10:30 në selinë e PD.

Takimi zhvillohet një ditë para protestës së 26 majit që opozita ka thirrur në bulevardin “Dëshmorët e Kombit” në Tiranë pasi e akuzoan qeverinë dhe kryeministrin Edi Rama si pengesën kryesore dhe të vetme të integrimit të Shqipërisë në BE.

 

0 0 vote
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments