Protesta/ Basha mbledh grupin dhe krerët e degëve

Aktualitet Politike

Kreu demokrat Basha po zhvillon një mbledhje me grupin parlamentar.

Ky takim duket se ka të bëjë edhe me mbledhjen e kuvendit diten e neserme dhe me qëndrimin që do të mbajë opozita.
Ndërkohë burime nga PD sqarojnë se Basha pas mbledhjes së grupit parlamentar do të takojë edhe krerët e degeve të partisë për të marrë të rejat e fundit nga terreni por edhe për të dhënë porositë e fundit për protesten e të Shtunës.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?