U gëzua për vdekjen e djalit të shkrimtares, komentuesit masakrojnë komunisten monstër

Ergys Pr: Spaska pas specie më çnjerëzore se ju komunistat që gëzoheni me humbjen e jetës së 1 të riu .

24

Menaxho

Përgjigju16h

Ismete Selmanaj Leba Turp! Turp! Turp! Si mund te gezoheni per vdekjen e nje te riu??? Zoti paste meshire per ju!

17

Menaxho

Përgjigju16h

Zhilberta Rama Qenke deficente madhe , pervec se e shemtuar ne aparence , paske nje zemer me te zeze moj ordinere , femer ste them dot mashkull jo , ti insekt i neveritshem .Mbase te sheh Zoti me shume se te ka pare, o fare e keqe , o zhulse

55

Menaxho

Përgjigju16h

Artur Hoxha Ptuu felliqesire komuniste,tu thafte barku e tu shofte rraca

20

Menaxho

Përgjigju16h

Zimi Ndreu Genta Kaloçi ,ti dhe rraca e jote e deformuar gjenetikisht jeni shembulli me i mire per te thene qe ;Darwin me teorine e tij ka falimentuar😒

19

Menaxho

Përgjigju16h

Ada Capi Ju si antikomunist citoni Darwinin ( dhe jam dakort me ju), kurse zonja ne fjale, si komuniste, citon Zotin! Ahaha 🤣!

4

Menaxho

Përgjigju16h

Genta Kaloçi Ada Capi e pra..gallat ëëë e fortë e vure re akoma edhe ti… hahaha

Menaxho

Përgjigju14h

Genta Kaloçi Eh, kshu ma bëni qefin…sa më shumë të komentoni aq më shumë zhdukeni ju spermazpid e vezore të prishura. Të paktën identofikoheni, nuk na vështirësoni punën shkencës dhe shërbimeve sekrete që tju profilizojnë. Tamam kshu vazhdoni. Kujdes veten se ikët për lesh. Kontrolloni çfarë bëni gabim në jetë se sulmi ndaj meje nuk ju siguron aferim e shpëtim. Garanci!!

Menaxho

Përgjigju16h

Zhilberta Rama O debile keqe ti je per psiqiatri.I more dy minutat e fames moj famekeqe, tani prit Zotin te tregoj vendin fare e prishur , zhulse femer

29

Menaxho

Përgjigju16h

Ergys Pr Natyra e ka lën shterpë këtë lloj plere

15

Menaxho

Përgjigju16h

Ergys Pr Po na kanos me heqje jete ???

1

Menaxho

Përgjigju16h

Ergys Pr Ti qenke kare komplet

14

Menaxho

Përgjigju16h

Bora Leka Cfare turpi qenka kjo mendja jote!

19

 

Eglantina Hakrama Nuk më besohet që ky shkrim është i vërtetë !!!!!Nuk mund të besoj që një grua mund të nxjerrë këtë lloj helmi!Zonja kaloçi (të shkruarit me të vogël të mbiemrit e mësova nga ju)të rekomandoj të kërkosh ndihmën e psikiatrit,jo psikologut….Jam e shokuar

38

Menaxho

Besmir Broshka Edhe gomari po qesh me ty. .lolMenaxho

Përgjigju15h

Roza Ismaili Je nje plehre e komunizmit turp te kesh Allahu te marte hak ppptttuu fare e keqe

5

Menaxho

Përgjigju15h

Enkelejda Alimadhi Lamaj Ti “monster ” komuniste,fara juaj duhet zhdukur nga kjo bote.Me paster do te jete ambjenti pa ju.
Si mund te flasesh ne kete gjuhe per ikjen e nje 18-vjecari nga jeta?!
Duhet te jesh nene qe te kuptosh zemren e asaj nene,por ti dukesh qe je nje perbindesh pa zemer.Por Zoti nuk i merr ata si puna jote sepse ju e keni vendin vecse ne “ferr”.Per ironi te fatit je dhe psikologe.Ti je nje psikopate prandaj mjekohu .

20

Menaxho

Përgjigju15h

Anjeza Dodbiba Zot na ruaj nga njerzit si ti😱😱

18

M

Përgjigju15h
Teuta Malsori Sokoli Ti paske mangu nja dy kembe! Sa “gjynah” qe vetem me dy te paska fal Zoti!
-Lum si kafshet, qe me te metat e tua nuk vrehesh qe i perket botes se tyre!

8

Menaxho

Leonard Xhekaliu Sa turp. O zot cfare tmerri. Te kenaqesh per vdekjen e tjeterit. Skandal. Rast per tu proceduare penalisht. Eshte rast unikal ne bote te gezosh publikisht fatkeqsine e tjeterit.

16

Menaxho

Përgjigju15h

Blerina Kelmendi Dhe shtaza ka me shume ndjenja se ty, o jashteqitje! Ti nuk je as njeri, po as kafshe…je thjesht nje frymore qe i ben hije tokes. Turp qe mendje si ty ekzistojne!!!

16

Menaxho

Përgjigju15h

Toni Joni Demiraj E pa shpirte, je dhe poete

Freda Ndreu Ta cofte zoti Ku te dhemb ,cfare mbeturine qe kenaqesh me fatkekqesite e femijeve

14

Menaxho

Përgjigju15h

Fjoralba Ekmekçiu e frikshme…

 

Andi Lole Zoti te falte per ate qe ke shkruar dhe menduar.

12

Menaxho

Përgjigju15h

Klara Çaushi Zoti mos e gëzoft kurrë zemër tënde me ndjesinë e të qenit nënë…. Psikopate!

19

Menaxho

Përgjigju15h

Altin Meçja Po si nuk te vjen turp moj prostitute sociale.
Prezervative e plasur.

16

Menaxho

Përgjigju15h

Nikolin Gjoni TQR KARAKURVE

5

Menaxho

Përgjigju15h

Romina Gjoni Psikò! Shko bane i vizit te psikiatria

Dhurata Kola Kaloshi Cja varni. Disa njerez cfar nuk bejne per te terhequr vemendjen. Zakonisht ndodh me ata qe jan krejt bosh brenda tyre dhe jan zhytur aq thell sa nuk e gjejne dot veten, dhe per kete shkak kan humbur cdo ndjesi njerezore. Kjo shoqja se ka me asnjerin prShiko më shumë

20

Menaxho

Rreze Abdullahu O cfare BUDALLICE qenke. Ti psikologe?? NEVERI.

12

Menaxho

Përgjigju14h

Adela Alikaj Pse eshte psikologe kjo? 😮

1

Menaxho

Përgjigju12h

Rreze Abdullahu Po psikologe qenka.

Menaxho

Erald Shulla O ty do te qi robt e shtepise o te shkrdhefsha robt karakurve kush karin je ti moj qe shkruan kshu

Artan Sela o ty te shkedhfsha gjithe fisin moj monster e kuqe…ferr tu befte cdo sekonde qe merr fryme dhe e pesofsh ne femijet e tu dhe te te gjithe attyre qe te mbeshtesin…o kurve muti o. te qifsha varrin o plehreeeeee

Saranda Shala Ti koke veqse nje Kafshe e madhe.. Idiot i flliqt, te hupt fara ty

3

Menaxho

Përgjigju14h

Artan Sela dhe po nuk te mori zoti do te ta shkerdhejme ne fisin dhe cke ne shtepi o felliqesire muti

4

Menaxho

Përgjigju14h

Ylli Paja O kurve e motit komunistet nuk besojne ne zot

4

Menaxho

Përgjigju14h

Arjolë Një Kisha parë njerëz që të neverisnin, po kaq sa jam neverit prej teje nuk besoj se do neveritem më. E vetmja sperm e prishur je ti në gjithë këtë muhabet.E ta mendosh si kanë qenë spermatozoidët e tjerë kur nga ky fituesi ke dal ti.

26

Menaxho

Ermira Babaliu Monster ti! 😡😡

17

Menaxho

Përgjigju14h

Dritan Zagani Nje qenie e tille vetem.njeri nuk mundet te jete..zoti e meshirofte ne fatkeqsine e mendjes

Fleta Snalla Satka Une qava shume per keto dhimbje shpirti sepse jam prind vete. Por… nuk e kisha menduar kurre qe dikush te gezohej kur vdes nje femije…Mos o femer mos…ne syte e mi keni pamjen e tokes se zeze…Jeni nje demon me pamjen e nje gruaje shpirtvdekur brenda nje trupi qe kalbezehet e shemtohet sidomos ne kete rast!

21

Menaxho

Përgjigju14h

Aurora S. Jasini Po si s’te ha ai dhe? Po si s’te djeg kush te gjalle? Si urofsh, pesofsh, o monster njeri!!!

6

Menaxho

Ermal Lala Shumë keq dhe i pavend statusi i shprehur nga ti Genta

 

Engjellushe Qemalaj Ermal nuk është parë e dëgjuar diçka e tillë kurrë sidomos një femër një nënë

6

Stela Dako Nuk vjen mortja te ty, shkon merr ate djal te bukur yll ne lule te rinise

12

Menaxho

Përgjigju14h

Genta Kaloçi Flm për suksesin që më dhatë me shpërndarjen!! Jua shpërbleftë natyra siç jeni trapa!! Budallai shërbëtor i të zgjuarit!!

7

Menaxho

Ermira Babaliu Moj moster moster moster !!!!

12

 

Përgjigju14h

Genta Kaloçi Ti e di, foli vezorja e prishur..

Menaxho

Përgjigju14h

Dhurata Kola Kaloshi Mos se me preke … Se kan marr pleqt akoma pensionin dhe sta varin, prandaj dole ktu tu bo thirrje publike ..

Endi Sugar Sugar qenke kokrra debiles ti

1

Menaxho

Përgjigju14h

Barbara Daja Ti qenke moster o psikopate

5

Menaxho

Përgjigju14h

Elona Alliu Ti duhesh cu te 5 o psiko !

2

Menaxho

Përgjigju14h

Alvi Metaj Mendoj se ju si ‘njeri’ qe jeni meqe keni tiparet e nje homo sapiensi duhet patjeter te beni nje vizite te psikiatri….ligesia eshte semundje…..

1

Menaxho

Përgjigju14h

Suarda A. Dalipi Nuk mund te kenaqesh me fatkeqesine e tjetrit e aq me teper te nje nene, qe ka humbur djalin ne lule te rinise. Ky postim ishte vertete i rende… 😔

Bilbil Hoxha Kjo duhet te kete ike nga 5 se ska mundesi.

Menaxho

Përgjigju13h

Ilma Shabani Shpresoj qe ksaj zonje ti ken vjedh profilin perndryshe do ishte shume e frikshme

13

Menaxho

Përgjigju13h

Orest Hasa Kesaj shoqes jo zonjes se eshte komuniste tjetra e ka per turp ti thone zonje!

Klodiana Kacani E shëmtuar pooo shume e shëmtuar, perverse, qenie bosh sa duket qe nuk e ke njohur kurrë dashurine dhe mbi te gjitha Psikopate pa sherim uroj te te zene ne ndonjë cep edhe te te shqepin ne dru sepse e ke hak!

 

Marjan Bunaj Perbindesh. Jashte çdo imagjinate.

10

Menaxho

PëlqejShiko më shumë reagime

Përgjigju10h

Laura Tissons Nuk ka fjale ti.je nji PSIKOPATE e pa imagjinuar ti duhet lidhur moj NDYRESIR na bane te dalim nga vetevetja

13

Menaxho

PëlqejShiko më shumë reagime

Përgjigju10h

Ira Iris Ira Ti qeke nje femer K…..me plot kuptimin e fjales.legene

5

Menaxho

PëlqejShiko më shumë reagime

Përgjigju10h

Donatela Jangozi Femer e ndyre!

5

Menaxho

PëlqejShiko më shumë reagime

Përgjigju10h

Zhilberta Rama Ti do mar zvarre o kelyshe ! Te urrej o insekt zvarranik , po do te denoj Zoti me keq se te ka denu, kelyshe keqe e shpifur . S’ kam rrah ndonje njeri ne jete po ty do te rrihja me qef

16

Menaxho

PëlqejShiko më shumë reagime

Përgjigju10h

PëlqejShiko më shumë reagime

Përgjigju9h

Muharrem Doku Ta honksha pitukun

2

Menaxho

PëlqejShiko më shumë reagime

Përgjigju10h

Qyteti Kukes Ik moj shtrige djallezore , shpifësire e dores se pare

4

Menaxho

PëlqejShiko më shumë reagime

Përgjigju10h

Adnand Kana Ti je asgje me shum se nje shterpe komuniste qe u shofte fara juaj,njeri me probleme te thella mendore qe ke nevoje per vemendje e duke mos e arritur me aftesi kerkon me idiotesit e ligesit e shpirtit pa merak se zoti shikon vonon po nuk harron

8

Menaxho

PëlqejShiko më shumë reagime

Përgjigju10h

Markel D Capo Reklamë/promovim e quan ti te quhesh, bushter, monsterr, etj etj?

Yttttt funderrine me gjyzlyke!

11

Menaxho

PëlqejShiko më shumë reagime

Përgjigju9h

Sidorela Lepri Nuk ju njihja deri me tani, por qenkeni nje vemje kaq e shemtuar sa nuk e meritoni as te merrni fryme! Ki pak respekt per njerezit qe nuk jetojme me!!!!! Inatet personale shfryji diku tjeter dhe jo duke mbjell vrer ne rrjetet sociale, njeri i deshtuar!

21

Menaxho

PëlqejShiko më shumë reagime

Përgjigju9h

Silva Amsterdam Buce shijoje dhe pak driten e diellit…ske per ta pare me!
Ska nene..prind..familjar qe i dhemb shpirti te te fali ty!
Ti je ligesia..djalli vete!Shiko më shumë

29

Menaxho

PëlqejShiko më shumë reagime

Përgjigju9h

Arjolë Një Kjo do diskredituar publikisht në media. Që mos ta punësojë më njeri è të ngordhe për bukë. Do dhe denoncim për hate speach dhe dëm moral. Na prishi gjakun debilja

2

Menaxho

PëlqejShiko më shumë reagime

Përgjigju8h

Eva Poezi Ne fakt te vazhdojme te merremi me te eshte humbje kohe. A mund te rish e te bisedosh me gjarperin? Me vjen keq te te drejtohem me emrin njeri e fyej kedo qe eshte i tille ti nuk e meriton o moster ne zhdukje qe mundohesh te helmosh kedo qe mund te te Shiko më shumë

9

Menaxho

PëlqejShiko më shumë reagime

Përgjigju9hËshtë përpunuar

Ivana Dervishi Turp qe ekziston ti si qenie, se njeri s’je.

2

Menaxho

PëlqejShiko më shumë reagime

Përgjigju9h

Xheraldina Maria Duhet te jete tmerresisht veshtire te jetohet ne lekuren tuaj!

2

Menaxho

PëlqejShiko më shumë reagime

Përgjigju8h

Manzo Toska Genta,ti je kokrra e debiles dhe kete e them me keqardhjen me te madhe per njerezit qe vuajne nje zhvillim me i ngadalte mendor.Po ti moj kare,duhet ta dish si komuniste e kultit te Enver Hoxhes qe je,qe mallkimet e Zotit nuk ekzistojne dhe ti shkrove Shiko më shumë

7

Menaxho

PëlqejShiko më shumë reagime

Përgjigju8hËshtë përpunuar

Matilda Guci Idiote!

2

Menaxho

PëlqejShiko më shumë reagime

Përgjigju8h

Rei Skilja Ty moj karaputan. Te jem un te nxjerr syt e te pres duar e kemb e te le gjall. Te vuash perse gjalli. Karakurv e semur.

6

Menaxho

Donika Vokopola Pojani Prandej jeni bere si bisha plera ..

3

Menaxho

PëlqejShiko më shumë reagime

Përgjigju8h

Gerta Ibrahimi Moj ndyrsire moj kafshe e rrjedhur nga ty duhesh te kesh frike…

3

Menaxho

PëlqejShiko më shumë reagime

Përgjigju8h

PëlqejShiko më shumë reagime

Përgjigju8h

Ton Dak Caushi Korb qe ha kufoma je putan

2

Menaxho

PëlqejShiko më shumë reagime

Përgjigju8h

Agron Laçi O genta i paske grisur #tangat i paske bere #syze,ndryshe ti nuk shpjegohes ti je nje cop mishi me dy sy

1

Menaxho

PëlqejShiko më shumë reagime

Përgjigju7h

Edi Vreko Keshtu kan qen Komunistat, katila dhe kriminela, gezonin kur te tj Vuanin
Edhe e pjella tyre nuk ben ndryshim, gezon per vdekje e nje njeriut.
Fara e keqe, inshallah Zoti ja shuan faren kesaj Buce.

2

Menaxho

PëlqejShiko më shumë reagime

Përgjigju7h

Zamira Hoxha-Kamberi E pac faqen e zeze …vetem femer nuk mund te quhesh ti … Funderrin

Menaxho

PëlqejShiko më shumë reagime

Përgjigju7h

Aferdita Hall O felliqesire o tu shofte fara!

Menaxho

PëlqejShiko më shumë reagime

Përgjigju6h

Menelaos Muca Ti je monster qe njerezit te kuptojne ceshte e keqja dhe cdo te thot e shemtuar

Menaxho

PëlqejShiko më shumë reagime

Përgjigju3h

Migena Adham Ngjela Psikologia e kafsheve te egra eshte,se per njerez nuk ben??
Oj zonja kafshe as Enver Hoxha nuk te fuste ne prag te deres ty.

Menaxho

PëlqejShiko më shumë reagime

Përgjigju3h

Manzo Toska Gjithe rezultati i njeriut qe je eshte se nuk ta beri ne bythe ndonje fiksimi yt sigurims ne adoleshencen e hershme.Vetem ne ate rast ti do ishe nje njeri me i mire per shoqerine,por ata mut sigurimsash ishin vertete pedofila e perdhunues,por ama kishiShiko më shumë

1

Menaxho

PëlqejShiko më shumë reagime

Përgjigju3hËshtë përpunuar

Randa Ballabani Po per ty ska emer moj e pa udhe,,,, ty duhet ta plasi zoti koken mbi shkembij moj bushter

Menaxho

PëlqejShiko më shumë reagime

Përgjigju44m

Vjola Oa mbetesh qorre perjete…

Menaxho

PëlqejShiko më shumë reagime

Përgjigju35m

Albana Tirana Befsh nje qen qe te shqyeje ty moj qelbesire….

Menaxho

PëlqejShiko më shumë reagime

Përgjigju26m

Mili Butka Zoti te ndeshkofte moj karakurve me te njejten monedhe per urrejtjen tuaj kafsherore qe tregove ndaj Poetes se madhe Shqiptare Flutura Açka – o bije kurve – bushter e kuqe moracake!

Menaxho

PëlqejShiko më shumë reagime

Përgjigju24m

Petrit Xhelollari Kur je femer dhe nene ti .Vetem nene nuk duheshe bere ti moster gjakpirese ju te rraces suaj nje fytyre dhe shpirt keni .Vafsh ne fer o debile.

Menaxho

PëlqejShiko më shumë reagime

Përgjigju7m

Valentina Dosti-frakulli Me e keqja eshte se jo vetem nuk reagon,por kenaqet me klikimet! Turp oer ty poete e djallit!Per femijet ne se ke dhe besoj se do i vije turp per y nuk dua por ti marrc denim per ato ndjenja sadiste qe ke !