Trump leshon raketat për Ramën : A do e shpetoj bunkeri i Surrelit Kim Ramen…?

Pas publikimit të raportit të Departamentit të SHtetit ka reaguar nënkryetari i PD-së Edi Paloka i cili shprehet në një postim në rrjetet sociale se në raportin e Departamentit Amerikan të Shtetit thuhet se korrupsioni në Shqipëri për vitin 2017 rezultoi i përhapur në të gjitha nivelet e qeverisjes.

Lidhur me këtë konstatim të DASH, Paloka shkruan në Facebook se fajin për këtë situatë ku ndodhet vendi e ka vetëm qeveria Rama, e cila sipas tij është e korruptuar në çdo degë të saj.

Ja shenimi i plotë i nënkryetarit të PD-së:

Raporti i Departamentit Amerikan te Shtetit …
Trump i leshoi raketat per Kim Ramen :
Zgjedhje te blera.
Qeverisje e korruptuar ne cdo dege te saj.
Drejtesi e kapur.
Media te kapura dhe te shantazhuara.
Raketat jane leshuar. Pritet shperthimi. A do e shpetoj bunkeri i Surrelit Kim Ramen…?

0 0 vote
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments