Tahiri/ Ja pse kam heshtur deri tani

Aktualitet

Pas deklaratës së bërë për gazetarët pasi doli nga Kuvendi, Tahiri ka vendosur të reagojë sërish, këtë herë në Facebook.

‘Kur gjyqin moral ta ben djalli…keshtu quhet ajo qe degjoj cdo dite nga goja e kujt ka qeverisur 25 vjet duke vrare e duke vjedhur per pushtet.

Pas thuajse 6 muajsh, shkova ne Parlament.

Kush e ka marre heshtjen time per dorezim, eshte gabuar. Eshte vetem respekt per drejtesine.

Kete rruge do ndjek me durim.

Ndersa me kete historine e mesazheve te koduara qe leshokam une, bjerini shkurt. As me duhet ti coj mesazh njeriu. Dhe po te kem, jam nga ata qe i ben drejteperdrejte.

Me intereson vetem e verteta dhe drejtesia, askush e asgje tjeter.

E nuk do ndalem!’, shkruan Tahiri në Facebook.

Image

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?