Presidenti i Romës bën çmendurinë pas ndeshjes. Video

Roma mbrëmjen e djeshme ishte në festë për shkak se skuadra e tyre arriti të bëjë të pabesueshme duke eliminuar Barcelonën.

Tifozët kanë festuar deri në orët e para të mëngjesit ndërsa alkooli dhe emocionet kanë qenë të papërshkrueshme.

Edhe presidenti i Romës, Giallorossi James Pallotta doli nga diplomacia duke u bashkuar me tifozët e Romës.

Madje ai bëri të pabesueshme duke u zhytur në një shatrivan.