Lajmi i fundit/ Rrëzohet avioni me 200 udhëtarë

Është rrëzuar mëngjesin e sotëm një avion ushtarak ku udhëtonin 200 persona

Ngjarja ka ndodhur në veri të Algjerisë dhe sipas mediave lokale, dyshohet se të gjithë personat që ndodheshin në avion kanë humbur jetën.

0 0 vote
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments