Lajmi i fundit/ Rrëzohet avioni me 200 udhëtarë

Është rrëzuar mëngjesin e sotëm një avion ushtarak ku udhëtonin 200 persona

Ngjarja ka ndodhur në veri të Algjerisë dhe sipas mediave lokale, dyshohet se të gjithë personat që ndodheshin në avion kanë humbur jetën.