Përplasje mes protestuesve dhe policisë në rrugën e Kombit.

Aktualitet

Nga burime per Sprint, njoftohemi se protesta ne Rrugen e Kombit ka nisur me perplasje mes policise dhe protestuesve.

Protestuesit kane illuar te gjuajne me gur focat e policise dhe behet e ditur se deri tani nuk ka informacion per ndonje polic te plagosur. Protesta zhvillohet per taksen e larte te vendosur nga qeveria Rama.

Rruga e Kombit per momentin eshte e bllokuar.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?