Albina Deda Gjoci/ Nuk ka më ndalim përballë monstrës Edi Rama!

Aktualitet

Sot banoret e Qarkut Kukes derdhen dhimbjen e tyre ne piramidat e korrupsionit qe Edvin Rama vuri ne zemer te Kombit.
Sot i gjithe kombi eshte Kukes,Has,Tropoje,Mirdite e Prizren.
Sot eshte fillimi i Revolucionit kunder Narkoshtetit dhe kriptokorrupsionit.
Çadra e lirise sone duhet te shperngulet ketu ne Kalimash.
Se nuk ka kauze me te shenjte se te ngrihesh kunder nje monstre te rrezikshme,kunder ketij Haxhi Qamili te droguar,kunder ketij Esati tradhetar te parashutuar.
O sot o kurre kunder ologarkise kunder ketij preversi qe po punon te shkaterroje ekonomine dhe idealet e shenjta te shqiptarise.
Kush eshte burre bashkohet kunder korrupsionit e babezise se sorizmit.
Kush nuk ka burrni te vije e te prije, dije se e ka prere bileten per avionin e tradhetise. AD

Fotografia e Albina Deda Gjoci

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?