Pas 5 vitesh, ish-kryeministri Berisha takon në zyrën e tij, Blendi Fevziun. Foto

Aktualitet

 

Ish-kryeministri Sali Berisha ka takuar dje, drejtuesin e ‘Opinion’, Blendi Fevziu. Fotoja është hedhur në Instagram nga këshilltarja e ish-kryeministrit, Erla Mëhilli.

Takimi mes ish-kryeministri Sali Berisha dhe Blendi Fevziut është i pari pas 5 vitesh.

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?