Vetëm vota mund ta rrëzojë Fran Frrokaj dhe jo Edi Rama me larot e tij

Aktualitet

Me dhjetra mbështetës të kryebashkiakut të Lezhës, Fran Frrokaj qëndruan para gjykatës deri në vlerësimin e masës së sigurisë. Gjykata vendosi “arrest me burg” për Frrokaj dhe nënkryetarin e bashkisë së Lezhës Enver Hafizi.

Pas njohjes me vendimin turma e njerëzve shpërtheu në ovacione. Një qytetare përmes mikrofonit të ”Ora News” dha një mesazh për kryeministrin.

“Nuk jam në gjendje me gjyku vendimin e gjykatës. Unë gjykoj protestën e madhe që kanë bërë të gjithë qytetarët e Lezhës. Nuk ka shans as Edi Rama as larot e tij të paragjykojnë votën e lezhianëve. Është titullari i 120 mijë banorëve, është zgjedhur me votë. Vetëm vota mund ta rrëzojë Fran Frrokaj dhe jo Edi Rama dhe larot e tij, narkotrafikantët e këtij vendi”./ voxalbania/

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?