Modelja ruse krejt nudo në minus 9 gradë. Foto

Aktualitet

32 vjeçarja Inna Vladimirskava, zhytet në brigjet e lumit Dnieper,  në Kiev të Ukrainës, çdo mëngjes të së dielës dhe vrapon lakuriq përgjatë brigjeve me dëborë të lumit, transmeton Klan Kosova.

Duke notuar nudo në një nga lumenjtë më të ftohtë në Evropë, ajo përballon temperaturat -9 gradë celcius.

Stërvitjet e saj fizike në temperatura të ulëta u kapën nga syri i aparatit të fotografit çek, David Tesinsky, i cili kishte dëgjuar për ritualin e saj të çmendur nga vendasit që e shohin atë të lahet çdo fundjavë, shkruan DailyStar.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?