Jep dorëheqjen N/ Kryetari i Bashkise së Kavajës.

Aktualitet

Lajmin e ka bere te ditur kryetari aktual i Bashkise Kavaje, Isa Sakja nepermjet nje postimi te tij ne rrjetet sociale.

Ja se çfare thuhet ne njoftimin e Sakaj-t:

Te nderuar miq,
Sot nenkryetari i Bashkise, z.Perparim Caca me paraqiti doreheqjen e tij te parevokueshme.
Ai vendosi qe t’i kushtohet teresisht profesionit te tij te avokatit.
Kam qene i nderuar qe e njoha, punuam bashke per fitoren e Partise Demokratike ne Bashkine e Kavajes dhe qe bashkepunova me te ne postin e nenkryetarit te bashkise,detyre per te cilen ai dha gjithcka nga vetja, ashtu sic Rimi, ( keshtu e therrasim te gjithe) di dhe punon.
Ai eshte pjese e jona dhe une besoj se ai do te vijoje te jape per Kavajen, Partine Demokratike, me gjithe shpirt dhe perkushtimin profesional e politik.
Shume suksese i dashur mik!

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?