Ja momenti kur gjykata jep vendimin për Frrokun dhe zyrtarët e tjerë. Video

Gjykata e Lezhës ka dhënë vendimin për kryebashkiakun Fran Frroku dhe zyrtarët e tjerë të arrestuar pak ditë më parë nga policia për çështjet e tokave në zonën e Shëngjit dhe të Ranës së Hedhun.

Gjykata vendosi të japë masën e sigurisë ‘arrest shtëpie’ për Fran Frrokajn dhe zyrtarët e tjerë të arrestuar nga policia në operacionin e koduar ‘Ranishtja 4’.

 

0 0 vote
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments