Fran Frrokaj në gjykatë: Kam një kërkesë për nënkryetaren Marku

Aktualitet

Kreu i Bashkisë së Lezhës, Fran Frrokaj ka bërë një deklaratë të papritur.

Në vend se të mbrojë veten para gjyqtarëve mbi akuzën për shpërdorim detyre dhe tjetërsim pronash, Frrokaj ka kërkuar të merren masa për rrëshqitjet e dherave në rrugën e Kalasë në qytetin e Lezhës.

Frrokaj i ka kërkuar nënkryetares së Bashkisë Lezhë t’i shkruajë një shkresë komitetit të emergjencave që të ndërhyhet në këtë rrugë pasi ka rrëshqitje masive.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?