Fran Frrokaj lihet në arrest shtëpie. Protestuesit mbajne te bllokuar deren e gjykates.

Aktualitet

Sapo Gjykata e Lezhes ka dhene vendimin e saj ndaj kryetarit te Bashkise , Fran Frrokaj, duke e lene ate me “arrest shtepie”.

Protestusit qe ndodheshin jashte ambjenteve te gjykates kane shperthyer ne brohoritje dhe mbajne te bllokuar deren e gjykates.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?