Një shkolle 9-vjeçare në Rrogozhinë i vihet emri i Soros. Foto

Aktualitet

Nje shkolle 9-vjecare ne Rrogozhine i eshte vene emri i George Sorosit. Nuk dihet se kush eshte arsyeja e venies se emrit kesaj shkolle, por nuk do shume mend per tu kuptuar se drejtuesit e drejtorise arsimore te Rrogozhines, me kete kane dash ti bejne qefin Rames dhe shpures se tij qe jane te lidhur koke e kembe me kete miliardier qe prodhon kriza dhe ngre shoqata per te luftuar qeverite me te cilat ai nuk eshte dakort.

Ja dhe shkolla qe mban emrin e tij:

 

Total 5 Votes
2

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?