E fundit/ Trump shkarkon Rex Tillerson.

0

Presidenti Trump ka shkarkuar Sekretarin e Jashtem, Rex Tillerson dhe ne vend te tij eshte emeruar drejtori i CIA-s, Mike Pompeo.

Akoma nuk dihen arsyet e shkarkimit te Sekretarit te Shtetit Tillerson.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

About The Author