Donald Lu në selinë e PD. Takohet me kryetarin Lulzim Basha.

Aktualitet

Donald Lu ka shkuar sot në selinë e PD ku është takuar me kryetarin Lulzim Basha.

Takimi ka nisur në orën 12:00. Ai po ndodh në kulmin e përplasjeve politike PD-PS, kur PD akuzon kryeministrin Edi Rama për 613 kg kokainë të kapur në portin e Durrësit dhe PS i është kundërpërgjigjur me akuza për financime të fshehta nga rusë.

syri.net

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?