Rama ka mbledhur ministret dhe deputetet e PS me rastin e festës së 8 Marsit.

Aktualitet

Edi Rama ka mbledhur ministret dhe deputetet e PS me rastin e festës së 8 Marsit.

Ai ka publikuar një foto ku shfaqet me to, me qëllimin për të uruar gratë në të gjithë vendin, shoqëruar me diçiturën e njohur “PHOTO OF THE DAY “.

Ministreve dhe deputeteve u është dhuruar nga një trëndafil.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?