Lulzim Basha ka uruar 7 Marsin, festën e mësuesve. Ja dedikimi për Nënën e tij.

Aktualitet

Lideri i PD-së, Basha ka uruar 7 Marsin, festën e mësuesve.

Ai ka publikuar një foto me nënën e tij, e cila ka shërbyer për 30 vite si mësuese. Me këtë rast Basha ka uruar të gjithë mësuesit.

Ja postimi i Bashës në facebook:

‘Bashkë me nënën time që shërbeu 30 vjet si arsimtare i uroj të gjithë mësueset dhe mësuesit anekënd Shqipërisë, Gëzuar 7 Marsin!

Image

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?