Peshëngritësja puth Kuranin e përlotur: Jam e pastër!

Sport

Peshëngritësja Romela Begaj, e cila u shpall kampione bote në stilin e shkëputjes në kampionatin botëror në SHBA dhe që aludohet se ka rezultuar pozitive edhe në testin B ka dalë në një konferencë shtypi.

Ajo ka thënë se është e pastër dhe është betuar edhe kuran.*

“Duart e mija kurrë nuk e kanë prekur atë substancë dhe betohem për kuranin dhe njerëzit e mi të shtrenjtë se duart e mija janë të pastra. Çdo medalje e imja është e pastër”, tha Begaj.

Imazh i ngjashëm

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?