Administrata/ Seks gjatë orarit të punës. FOTO

Aktualitet

Rasti i freskët vjen nga administrata shtetërore britanike u’ godi’t nga një skandal seksual, ku në publik u shfaq një video me punonjësit e Fondit PIO në skena të pahijshme gjatë orarit të punës.

Punëtorja e Fondit PIO dhe punëtori i kompanisë së sigurimit mund të mbesin pa punë pas incidentit i cili ndodhi të hënën paradite.

Ato kanë shkuar në pjesën e pasme të Fondit, vend ky i cili shfrytëzohej për të pirë cigare, por kur askush nuk ka qenë rreth tyre, kanë vendosur që pak të “argëtohen”.

Fillimisht filluat të puthen me pasion, pastaj zonja e ka kënaqur dhe me seks oral të dashurin e saj në publik.

Mirëpo fqinjët nga ndërtesa i kanë xhiruar në aksion.

Nga kompania sigurisë e kanë pranuar se personi në fjalë është punonjës i tyre, kukanë thënë se për këtë akt do të marrin masa.

Për të dy është vendosur të bëhen procedura disiplinore.

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?