Durrës/ Sekusetrohet 500 kg kokainë e mbërritur nga Kolumbia

Aktualitet

Droga kishte ardhur nga Kolumbia dhe kishte destinacion Europën.

Kokaina është bllokuar mbrëmjen e djeshme në Portin e Durrësit, dhe rezulton të jetë më e madhja e kapur ndonjëherë: 500 kg. Policia vazhdon hetimet si dhe rrugen qe ka pershkruar kjo sasi kaq e madhe kokaine.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?