Sekuestrohet sasi e madhe droge në afersi të kufirt grek dhe nga policia e vendit fqinj

Aktualitet

Sërish është sekuestruar sasi e madhe droge në afersi të kufirt grek dhe nga policia e vendit fqinj është arrestuar një përson.

Një 26-vjeçar shqiptar u arrestua nga policia greke pasi u kap duke transportuar më makinë një sasi prej 104.9 kilogramë kanabis sativa.

Shqiptari u arrestua pranë kufirit shqiptar të Kapshticës dhe raportohet që drogën e kishte futur në 4 çanta. Lënda narkotike ishte fshehur në sediljet e pasme të makinës dhe në portobagazh.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?