Pamje tronditëse: Ja kujt i ndërpret ndihmën ekonomike Edvin Kristaq Rama!

Aktualitet

Sali Berisha ka publikuar pamjet tronditëse të jetës së rëndë të të dy moshuarve në Maqellarë për të zbardhur të vërtetën e asaj që qeveria nuk e pranon, por e ka urdhëruar kohët e fundit dhe po zbatohet: shkurtimin drastik të ndihmës ekonomike për mijëra familje në skamje.

“Ja kujt i ndërpret ndihmën ekonomike Edvin Kristaq Rama! – shkruan Berisha. – Miq, ju ftoj të ndiqni këtë video, ndër më tronditëset e mjerimit ekstrem të familjes së Zilije Gjonit, Maqellarë!”

Ndiqni videon për më tepër:

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?