Çollaku/ Shqiptarëve nuk u falen dilema në aleancat strategjike.

Aktualitet

Akti terrorist ndaj ambasades SHBA ne Mal te Zi eshte pjese e nje strategjie me te gjere antiSHBA ne Ballkan.
Kjo strategji pervec se rrezikon arritjet e Ballkanit ne keto vite cenon ne vije te pare pervec te tjerash ,interesat dhe sigurine e shqiptareve,kudo ato jetojne.

Ne keto kohe shqiptareve mund tu falen shume gabime…por gabimi me i pafalshem mbeten Dilemat ne orientimin strategjik kombetar drejt SHBA.

Pavaresisht mendjelehteve apo mendje ligeve…Aleati i Vetem i provuar Strategjik i shqiptareve mbeten SHBA !!!

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?