Benzema pranë transferimit te gjiganti europian

Sport

Gazeta spanjolle AS thotë se 30-vjeçari mund të largohet këtë verë, pasi shefat e Bernabeu duken të sjellin një sulmues të ri të ‘Galacticos’.

Fituesit e ligës së vitit të kaluar, Monaco, besohet të jenë të interesuar, dhe poashtu edhe Marseille.

Rezultate imazhesh për benzema

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?