Aksident i rëndë në Vlorë, makina përplas një fëmijë 4 vjeç.

Aktualitet

Një aksident i rëndë ka ndodhur në qytetin e Vlorës, ku një makinë ka aksidentuar një fëmijë 4-vjeç.

Fëmija dyshohet se i ka ikur të ëmës nga duart dhe më pas është shtypur nga automjeti.

Fëmija është transportuar për në spital, por ende nuk bëhet e ditur gjendja e tij.

Ndërsa drejtuesi i mjetit është larguar nga vendngjarja, ndërkohë që policia po heton mbi ngjarjen.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?