Droga/ Deti nxjerr Fuoristradën dhe një Gomone në breg.

Aktualitet

Një Fuoristrada me targa italiane është gjetur në Vlorë e zhytur brenda në det, në plazhin e vjetër.  Ajo ka targat BG 643 GX.

Policia dhe forcat speciale kanë zbarkuar në bregdet dhe kanë nisur hetimet.

Dyshohet se makina ka shërbyer për të tërhequr një gomone ose skaf, por më pak ka ngecur në rërë.

Po ashtu, po hetohet edhe mundësia se ngjarja mund të jetë aksidentale.

Bashke me Fuoristraden eshte gjetur dhe nje gomone e cila ka sherbyer per dergesa droge drejt Italise.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?