Shikoni pasojat e “bombardimit” të sotëm të Fierit nga Edi Rama. VIDEO

Aktualitet

Vetëm për të bërë një lulishte, Edi Rama, ka vendosur të shkatërrojë dhjetëra godina me dokumente të rregullta janë shkatërruar ditët e fundit.

Duke ia vënë emrin si rehabilitim i Gjanicës, IKMT ka shkatërruar qendrën e Fierit. Godina e fundit me leje që u shkatërrua sot ishte hotel ‘Shkëlzeni’.

Në video keni pikërisht pamjet e sotme, janë filmuar në Fier dhe jo në zonë lufte, si Alepo apo edhe zona të tjera të shkatërruara nga lufta.

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?