Nuk ndalet droga nga Shqipëria drejt Italisë, sekuestrohen 800 kg hashash

Aktualitet

Sipas burimeve policore arrestuar disa përsona italianë dhe shqiptarë për trafik droge nga shqipëria në drejtim të italisë. Po sipas burimeve policore janë sekuestruar 800 kilogramë hashash dhe janë bllokuar edhe skafe me të cilat trafkantët kanë bërë të mundur transportin e drogës në brigjet e Italisë.
Nga hetimet paparpake mesohet se shumica e të ndaluarve nga policia italiane, janë shtetas shqiptare.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?