Fino: Nuk i njoh zgjedhjet në FSHF. U manipuluan

Sport

Kandidati për FSHF, Bashkim Fino deklaroi pas rizgjedhjes së  Armando Dukës me 38 vota, se nuk do t’i njihte zgjedhjet. Në një prononcim për mediat, ai deklaroi se futja e votuesve pa ekipe ne Asamble solli këtë rezultat.

“Problemi i 12 shoqatave që unë kam 2 muaj që flas tregoi dhe rezultatin e votimit. Unë nuk di çfarë do të bëjë UEFA. Unë kam kërkuar personalisht dokumentacionin e këtyre shoqatave dhe do të vazhdojë procesin gjyqësor”,- tha deputeti socialist, Bashkim Fino.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?