Guxim Alimani/ Para me thes kundër Armand Dukës!

Sport

Sipas informacioneve te sigurta banda shteterore dhe bandat e rruges jane hedhur ne sulm kunder Armand Dukes.Kryetrafikanti Gaz Demi dhe Bossi i Xibrakes Olsi Rama kane hapur thesin e parave per te gjithe votuesit ne favor te Bashkim Finos.

Ne fushate eshte hedhur haptazi dhe banda e Lul Berishes dhe Iliaz Hasanit ne Durres te cilet Edi Rama i komandon me mashen e tij Vangjush Dako.Nese nuk ndalet kjo dore e zeze atehere jo vetem qe nuk do te kete zgjedhje “faire” por futbolli shqiptar do te perjashtohet nga UEFA dhe FIFA dhe futbolli do luhet ne zyren e psikopatit Edi Rama.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?