VIDEO ekskluzive: Kunati i Saimir Tahirit, telefonon Finon dhe i thotë se…

Aktualitet

Ndërsa duhen edhe 2 ditë për të votuar për presidentin e ri të Federatës Shqiptare të Futbollit, fushata është bërë e paparashikueshme.

Një video e mbërritur në redaksinë e SYRI.net tregon se jo vetëm presidentët e klubeve të futbollit janë kundër kandidatit të Edi Ramës, por edhe tifozët.

Kunati i ish-ministrit Saimir Tahiri, Alban Berisha në një telefonatë të bërë me Bashkim Finon, i ka thënë se tifozët e Tiranës janë kundër tij, pavarësisht se si do të votojë kreu i klubit të Futbollit të Tiranës.

Për më shumë, shikoni videon:

© SYRI.net

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?