Zbulohen pamjet, pak sekonda pas vrasjes së Devi Kasmit. Video

Aktualitet

Pamje të pak sekondave pas ekzekutimit të Devi Kasmit në Tiranë, janë bërë publike.

Viedoja e nxjerr nga kamerat e sigurisë së një biznesi disa metra larg vendit ku mbeti i vrarë 42-vjeçari, tregojnë Mario Meshinin duke ecur me motor dhe pa skafandër në kokë.

Gazeta Shqiptare ka siguruar videon ku duket Mario Meshini teksa largohet me motorrin e tij vetëm pak minuta pas vrasjes së Devi Kasmit në Tiranë.

Mario Meshini ishte personi i parë i arrestuar nga policia e Tiranës si bashkëpunëtor për vrasjen e Devi Kasmit.

Ditën e djeshme gjykata vendosi për Mario Meshinin masën e sigurisë arrest me burg.

Dyshimet u ngritën për Meshinin pas mesazhit që ai i kishte dërguar Kasmit, ku i kërkonte që të takoheshin, ndërsa pak më vonë ai u qëllua me armë zjarri për vdekje.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?