Basha në Bruksel në takimin e PPE

Aktualitet

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha do të marrë pjesë në takimin e Asamblesë Politike ku do të ketë takohet me përfaqësues të lartë të politikës europiane, me të cilët pritet të diskutohen zhvillimet politike në Shqipëri dhe sfidat e saj në procesin e integrimit në Bashkimin Europian.

Në Asamblenë Politike të Partive Popullore Europiane,marrin pjesë përfaqësues të partive të djathta europiane, të qeverive të vendeve europiane dhe të institucioneve të Bashkimit Europian.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?