Simpatizantë dhe anëtarë të LSI drejt Tiranës

Aktualitet

Qindra makina me protestues të Lëvizjes Socialiste për Integrim janë nisur nga rrethet drejt Tiranës

Llogaritë paraprake flasin se janë 1500 protestues nga Korça, 2500  nga Elbasani, 3000 Durrësi, 2500 Berati, 1500 Shkodra.

Ndërkohë që shifra pritet të jetë disa herë më e madhe. Përfaqësues të LSI thonë në këtë shifër janë vetëm ata që kanë konfirmuar pjesëmarrjen dhe po nisen të organizuar. Ndërkohë të tjerë po vijnë në mënyrë vullnetare.

 

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?