Para godinës së Kryeministrisë mbetën dordolecët me fytyrat e Edi Ramës, Elvis Rroshit, Mark Frrokut dhe Moisi Habilaj.

Aktualitet

Protesta para Kryeministrisë e thirrur nga opozita kaloi pa incidente dhe mund të konsiderohet ndër protestat më masive dhe paqesore që është mbajtur në vend.

Protesta zgjati dy orë, ndërkohë që leja e dhënë ishte për 4 orë.

E ndërsa protestuesit u shpërndanë, para godinës së Kryeministrisë mbetën dordolecët me fytyrat e Edi Ramës, Elvis Rroshit, Mark Frrokut dhe Moisi Habilaj.

Protestuesit gjithashtu lanë në bulevard instalacionin si kurore mbreterore per mbretin e kanabisit, që është Edi Rama.

Image

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?