Nga Vlora po vijnë me targat e makinës së bandës Tahiri-Habilaj. Plasi tepsia e Ramës.

Aktualitet

Nga Vlora po vijnë me targat e makinës së bandës Tahiri-Habilaj. Ndërsa në sheshin kryesor Skenderbej kanë vendosur foton e 17 vjeçarit i cili u vra te plehrat e Tiranës. Nga Durrësi po vijnë paratë e të vëllait të Ramës, Olsit.

Mësohet se opozita ka prodhuar një numër të madh tepsish të tilla me foton e Ramës dhe do t’i përdorë në protestën e sotme para kryeministrisë.

Kujtojmë se fjala tepsi ishte ndër fjalët më të përdorura të Ramës në fushatën e zgjedhjeve të 25 qershorit, duke iu referuar punësimeve partiake në administratë.

Zemërim i madh popullor.

Imazh i ngjashëm

Rezultate imazhesh për targa e tahirit

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?