Vritet me sopatë një person në Librazhd/ Ja emri

Aktualitet

Nje ngjarje e rende ka ndodhur pak minuta me pare ne fshatin Orenje  te Librazhdit.

Nje person ka goditur me mjete te forta Idriz Bicen duke i shkaktuar atij vdekjen. Goditja ka ardhur me sopate dhe autori eshte Fiqiri Haskurti. Policia ka shkuar ne vendgjarje dhe po mbledh prova rreth krimit.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?