Kjo është kënga më e dëgjuar në youtube. VIDEO

Stil/Jetë

Pak kohë më parë ajo kaloi vendin e parë të mbajtur nga Wiz Kalifia dhe Charlie Puth me këngën “See you again”.

Sot kënga “Despasito” e kënduar nga Luis Fons regjistron plot 4.7 miliardë shikime, plot 25 milion pëlqime dhe më shumë se 2 milion komente.

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?