Sharon Stone puthje pasionante me një djalë të ri

Aktualitet

Megjithëse pas dy muajsh mbush 60 vjet, ajo vazhdon të shfaq sensualitetin e sajkudo ku i jepet mundësia.

Edhe pse së fundmi deklaroi, se nuk është në kërkim të dashurisë, ajo u fotografua me të dashurin e ri në New York, këtë të mërkurë.

Bukuroshja është fotografuar dorë për dore me një djalë shumë më të ri në moshë në premierën e serive HBO “Mosaic”.

Por aktorja nuk u ndal vetëm me kaq, pasi dyshja u fotografuan teksa shkëmbyen puthje pasionante.

Theksojmë se ajo u nda nga bashkëshorti i parë Michael Greenburg në vitin 1990 dhe me burrin e dytë, Phil Bronstein u shkurorëzua në vitin 2004.

Ndryshe, 59-vjeçaren do ta shohim në projekte të tjera filmike, të cilat do të shfaqen në ekranet e mëdha të kinemave.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?