Guxim Alimani/ Po kur peshk i madh je ti?

Aktualitet

Kjo grua kokekuqe qe llapitet ne llozhat e parlamentit te Shqiperise dhe ka hedhur grepin per te kapur “peshq” te medhenj thuhet se eshte ne hetim per korrupsion dhe abuzim ne vendin e saj dhe ne BE!!.

Biles gojet e liga qe nuk dua t’ju besoj thone se prej 3 vitesh qenka dhe e dashura e Erion Velise dhe figuroka ne listpagesat e ndyra te mafjes politiko-oligarkike shqiptare!.Uroj te mos jete e vertete jo se njolloset kjo monster por behet e zeze aspirata jone mavi per tu integruar ne kete Europen kurve te cilen i madhi poet i kombit Azem Shkreli 4 dekata me para e perkufizonte pak a shume keshtu:”Europe ta kajsha nanën,sa holle po e tjerr per ne..!”

Fotografia e Guxim Alimani

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?