Digjet qendra shëndetësore në Laprakë

Aktualitet

Ngjarja ka ndodhur paraditen e sotme, ndërsa në vendin e ngjarjes kanë mbërritur forcat zjarrfikëse dhe policia.

Nuk dihet ende nëse ka persona të lënduar nga zjarri apo jo.

Vetëm pak ditë më parë këtë qendër shëndetësore e inauguroi vetë Edi Rama me një ceremoni të madhe.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?