Ndahet nga jeta “Mjeshtri i Madh” i valles shqiptare, Rexhep Çeliku.

Art

Në menyre te parakohshme, ndahet nga jeta “Mjeshtri i Madh” i valles shqiptare, Rexhep Çeliku.

Pas nje semundje te rende, me te cilen luftonte prej vitesh, kryemjeshtri i valles dhe koreografi i Ansamblit Popullor, nderroi jete  ne shtepine e tij, rreth ores 04:00 te mengjesit.

Ngushellime familjes, miqve dhe kolegeve te “Nderit te Kombit”, Rexhep Çeliku!

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?